LV RU

Jaunumi

Feb 28 2018

Radīti bezceļam – jaunā ASICS FUJI sērija

Jaunā ASICS FUJI Sērija – dažādo savus skriešanas treniņus un nebaidies no bezceļiem. Jaunā GEL Fuji Sērija radīta labākai bezceļu skriešanai. Galvenās sērijas īpašības – zemāks profils – labāka virsmas izjūta, saķere un pretizslīdēšana, izturība un ūdens izvadīšana, pēdas aizsardzība no asiem akmeņiem un zariem.

Lasīt vairāk >

Mar 05 2015

ASICS rudens testi

ASICS testi ir paredzēta tiem, kuri novērtē sava ķermeņa labsajūtu un vēlas izvairīties no slodzes, ko izraisa nepareizu apavu valkāšana.

Lasīt vairāk >

Nov 13 2014

Distanču slēpošana - Fischer

Speed MAX – ĀTRUMAM IR JAUNA DIMENSIJA. Pavisam jauna un nebijusi slēpju uzbūves tehnoloģija.

Lasīt vairāk >

Sep 26 2014

ASICS labākā izvēle volejbolā

ASICS GEL VOLLEY ELITE 2 – Apavi radīti labākai volejbola spēles sajūtai, zoles protektors veidots vadoties no kustībām volejbola spelē.

Lasīt vairāk >

Sep 16 2014

Skriešanas apavi bērniem

Pēdai pielāgoti apavi nodrošina pareizu pēdas attīstību. Bērnu augošas kājas pieprasa no apaviem īpašības, kas diemžēl bieži netiek ņemtas vēra.

Lasīt vairāk >

Aug 19 2014

ASICS labākā izvēle florbola

Apavi kuros ir apvienotas labākās tehnoloģijas no skriešanas un sportaspēļu apaviem, šie apavi ir raditi florbola spēlei.

Lasīt vairāk >

Mar 04 2014

ASICS testi Tavai labsajūtai

ASICS testi ir paredzēta tiem, kuri novērtē sava ķermeņa labsajūtu un vēlas izvairīties no slodzes, ko izraisa nepareizu apavu valkāšana.

Lasīt vairāk >

Jan 08 2014

SWIX skola

SWIX skola - www.swixschool.com organizē slēpju smērēšanas apmācības. Šie semināri nav domāti pasaules klases sportistiem, bet gan aktīviem slēpotājiem, kas vēlas uzturēt labu fizisko formu un sekot, lai inventārs vienmēr būtu kārtībā.

Lasīt vairāk >

Jan 06 2014

Fischer Speedmax slēpes

FISCHER ĀTRĀKĀS SLĒPES. Īsti entuziasti vairāk par visu interesējas par vienu: ātrumu. Dabiski, ka šeit izšķirošo lomu spēlē aprīkojums.

Lasīt vairāk >

Jan 02 2014

Nomēģini jaunos FISCHER Riekstukalnā un Milzkalnā

Nomēģini jaunos FISCHER Riekstukalnā un Milzkalnā!

Lasīt vairāk >

Jan 01 2014

Nomēģini jaunos FISCHER Siguldā

Saldētā distanču slēpošanas trase „Siguldas sporta un aktīvās atpūtas centrā” - nomēģini jaunos FISCHER Siguldā!

Lasīt vairāk >

Aug 05 2013

ASICS laboratorijas

Apmeklē Asics laboratorijas testus. Izvēlēties piemērotākos apavus Tev palīdzēs Asics speciālisti – Olimpiskās vienības fizioterapeits Mareks Osovskis un fizioterapeite Signe Jačmenkina. Uzzini, kāda ir tavas pēdas pronācija un kuri ASICS apavi tev ir piemērotākie.Tests notiek uz slīdceliņa. Tests un fizioterapeita konsūltācija ir bez maksas.

Lasīt vairāk >

Jun 12 2013

Radīti rudens un ziemas apstākļiem – ASICS GEL FUJI sērijas apavi

ASICS GEL FUJI Sērijas apavi ar Gore-tex Membrānu – dažādo savus skriešanas treniņus un nebaidies no bezceļiem. Jaunā GEL Fuji Sērija radīta labākai bezceļu skriešanai. Galvenās sērijas īpašības – zemāks profils – labāka virsmas izjūta, saķere un pretizslīdēšana, izturība un Gore Tex aizsardzībai pret sniegu un ūdeni, pēdas aizsardzība no asiem akmeņiem un zariem.

Lasīt vairāk >

Feb 28 2013

ASICS Fluidaxis tehnoloģija

Pēdas kustību galvenokārt nosaka divas tās potītes saites. Augšējā potītes saite nosaka tikai pēdas kustību uz priekšu un atpakaļ. Apakšējā potītes saite kontrolē vienlaicīgu kustību trīs plaknēs un tādējādi tā atbild par dabisku kustību secību.

Lasīt vairāk >

Jan 01 2013

Vacuum Fit tehnoloģija

Fischer VACUUM FIT tehnoloģija pagājušajā gadā kļuva par vispasaules sensāciju: Fischer VACU-PLAST materiāls pirmoreiz ļauj pilnībā anatomiski pielāgot zābakus vēl līdz šim nepieredzētā kvalitātē. Un to visu var paveikt 20 minūtēs...

Lasīt vairāk >

Oct 01 2012

Swix skola

SWIX skola – www.swixschool.com organizē slēpju smērēšanas apmācības. Šie semināri nav domāti pasaules kausa klases sportistiem, bet gan aktīviem slēpotājiem, kas vēlas uzturēt labu sportisko formu un sekot lai inventārs vienmēr būtu kārtībā.

Lasīt vairāk >

Oy Patrol Ab
Jaunmoku iela 34
Rīga, Latvija, LV-1004
tālr.: +371 67496815
fakss: +371 67496816
mob. tālr.: +371 29459605